Tamtur Pırlanta Yüzükler

5 adet ürün listelenmektedir.
Görünen 5 üründen 1-5 arası

Tamtur Pırlanta Yüzük

Tamtur pırlanta yüzük modelleri, geleneksel alyansların etrafını pırlantanın eşsiz parlaklığıyla sarıyor. Gösterişli olduğu kadar şık ve zarif görünen tamtur pırlantalar, evlilik hazırlığı yapan çiftlerin favorileri arasında yer aldığı gibi, pırlantayı sevenlerin de gözdesi oluyor. Tria ve beştaş pırlanta yüzükten farklı olarak her tarafı pırlanta ile donatılmış olan tamtur yüzükler, üzerindeki pırlantanın karat derecesine ve parlaklığına bağlı olarak fiyatlandırılıyor. Tektaş Zamanı ile hem göz alıcı hem de oldukça zarif modellerine ulaşabileceğiniz tamtur pırlanta yüzüklere uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Alyansın Zarafeti Pırlanta ile Birleşti

Geleneksel alyanslarla aynı olan tamtur pırlanta alyans modelleri üzerinde bulunan taşlar genellikle parmağa takılmasının mümkün olması açısından küçük karat taşlardan oluşuyor. Tamtur pırlanta yüzük üzerinde bulunacak taş sayısı ayrıca sizin yüzük ölçünüze göre değişebilmektedir. Yüzüğün modeline, taşların yerleşim biçimine ve yüzük ölçünüze göre bir tamtur yüzükte 25 ile 30 arası değişen sayılarda pırlanta bulunabilmekte. Pırlantalı tamtur yüzük modelleri, ürün kalitesi, çeşitliliği ve kampanya seçenekleriyle 53 yıllık tecrübenin yeni markası Tektaş Zamanı'nda!

Tamtur Pırlanta Yüzük Modelleri

İnsanoğlunun duygularının ifadesinde hiçbir taş pırlanta kadar güçlü değildir. Daha cezbedici modellerin başında gelir renkli taşlarla süslenmiş yüzükler. Pırlanta bugün doğal ve eşsiz oluşuyla her zamankinden çok el üstünde tutulduğu için bu taşı armağan etmenin ve size armağan edilmesinin hazzı da çoğalmıştır. Tamtur pırlanta yüzük modelleri koleksiyonumuzun fiyatlarını inceleyebilir, imalattan fiyatlarla, hemen Tektaş Zamanı'ndan online sipariş verebilirsiniz. Tektaş, Beştaş, Tria, Tamtur, Fantezi, Alyans, Renkli gibi taşlardan oluşan Pırlanta Yüzük Modellerinin en zarif, şık ve cezbedici en özel tasarımları en doğru fiyatlı koleksiyonunu sizler için Tektaş Zamanı özenle seçerek beğeninize sunmaktadır. Yeni yıl hediyesi, sevgililer günü hediyesi, yıldönümü, doğum günü, mezuniyet gibi özel günler için sevginizin değerini ortaya çıkaran beğenilmekten alıkonulmayacak pırlanta yüzük satın almak ve tavsiyelerimiz için bizi Tektaş Zamanı yanınızda! Her bütçeyi göz önünde bulundurarak üretim yaptığımız pırlanta küpeleri herkese uygun fiyat aralıkları ile sunmaktayız.

Tamtur Pırlanta Yüzükler Tektaş Zamanı Farkıyla

Peki internetten pırlanta yüzük alınır mı? Tektaş Zamanı, aklınızı kurcalayan bu soruyu, ön yargıyı aşabilmeniz için en iyi hizmeti vermektedir. Sertifikalı, sigortalı pırlanta yüzükleri satın alarak, Tektaş Zamanı ile bu sorunuzun cevabını mutlu ve huzurlu olarak alacaksınız. Birbirinden şık ve özel renkli taşlı pırlanta yüzükleri mağaza mağaza dolaşmadan, Tektaş Zamanı sayesinde güvenle ve kolayca sipariş edebilirsiniz. Tektaş Zamanı'ndan alacağınız tamtur pırlanta yüzükler için tamir ve bakımı, en hızlı şekilde yapılır ve bunun için sizden hiçbir ücret talep edilmez.