Pırlanta Kolyeler

40 adet ürün listelenmektedir.
Görünen 40 üründen 1-24 arası

Filtrele:

Renk
Berraklık

Tektaş, Tria, Fantezi, Renkli gibi taşlardan oluşan Pırlanta Kolye Modellerinin, en zarif, şık ve cezbedici en özel tasarımları en doğru fiyatlı koleksiyonunu sizler için Tektaş Zamanı özenle seçerek beğeninize sunmaktadır. Yeni yıl hediyesi, sevgililer günü hediyesi, yıldönümü, doğum günü, mezuniyet gibi özel günler için sevginizin değerini ort...

Tektaş, Tria, Fantezi, Renkli gibi taşlardan oluşan Pırlanta Kolye Modellerinin, en zarif, şık ve cezbedici en özel tasarımları en doğru fiyatlı koleksiyonunu sizler için Tektaş Zamanı özenle seçerek beğeninize sunmaktadır. Yeni yıl hediyesi, sevgililer günü hediyesi, yıldönümü, doğum günü, mezuniyet gibi özel günler için sevginizin değerini ortaya çıkaran pırlanta kolye satın almak ve tavsiyelerimiz için Tektaş Zamanı yanınızda! Her bütçeyi göz önünde bulundurarak üretim yaptığımız pırlanta küpeleri herkese uygun fiyat aralıkları ile sunmaktayız.

İmalat Fiyatlarıyla Pırlanta Kolyeleri

Üreticiden alacağınız modeller hem çok kaliteli hem de en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Pırlanta kolyeleri satın almak istiyorsanız bize her konuda danışabilirsiniz.

Kısalt
Devamı