Pırlanta Kolyeler

38 adet ürün listelenmektedir.
Görünen 38 üründen 1-24 arası

Tarih boyunca asaletin ve servetin sembolü olduğu için saray kadınlarının vazgeçilmezi olan pırlanta kolyeler günümüzün takı tercihlerinde de öncelikli tercih olmayı ve kadınlara zarif bir şıklık vaat etmeyi sürdürüyor. Pırlanta sektörünün ülkemizdeki hızlı gelişimiyle çok daha fazla kadının takı çekmecelerinde kendine yer bulan pırlanta kolyeler, küpe ve bileklikler özel günlerde de akla gelen ilk armağanlardan birine dönüştü. Tabi pırlanta denince kadınların aklına ilk gelen kolye veya küpelerden ziyade evlilik teklifinin olmazsa olmazı tektaş yüzük oluyor.

Nişan, düğün, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi özel günlerde verilebilecek en değerli armağan olan pırlanta şüphesiz bir ömür boyunca her bakıldığında anıların canlanmasını sağlayacaktır. Pırlantanın eşsiz şıklığına sahip olan tüm takılarda berraklıktan renge, karat değerinden kesime kadar dikkat edilmesi gereken ve ürünün fiyatını doğrudan etkileyen bazı temel özellikler vardır. Tektaszamani.com olarak sitemiz üzerinden sizlerin beğenisine sunduğumuz pırlanta taş ve takı koleksiyonumuzdaki tüm ürünlerde sertifikalı taşlar kullanılmaktadır.

Kesiminden berraklığına kadar kolyelerin değerini belirleyen ve eşsiz bir yapıya sahip olmasını sağlayan pırlantanın kalitesi konusunda şüpheye yer bırakmayan ürünlerimiz sertifikalı pırlanta taşlardan, uzman ekibimiz tarafından özenle seçilir. Özgün tasarımlarıyla girdiğiniz her ortamda ilgi odağı olmanızı sağlayan ve zarif görümüyle tarzınızı size özel kılan pırlanta kolye modellerimize şimdi çok cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar ve esnek ödeme seçenekleriyle koleksiyonumuzdaki pırlanta kolyeler ve diğer pırlanta ürünleri hakkında tüm sorularınız için gerek sitemiz gerekse danışma hattımız üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaştırabilirsiniz. 

Tektaş, Tria, Fantezi, Renkli gibi taşlardan oluşan Pırlanta Kolye Modellerinin, en zarif, şık ve cezbedici en özel tasarımları en doğru fiyatlı koleksiyonunu sizler için Tektaş Zamanı özenle seçerek beğeninize sunmaktadır. Yeni yıl hediyesi, sevgililer günü hediyesi, yıldönümü, doğum günü, mezuniyet gibi özel günler için sevginizin değerini ortaya çıkaran pırlanta kolye satın almak ve tavsiyelerimiz için Tektaş Zamanı yanınızda! Her bütçeyi göz önünde bulundurarak üretim yaptığımız pırlanta küpeleri herkese uygun fiyat aralıkları ile sunmaktayız.

İmalat Fiyatlarıyla Pırlanta Kolyeleri

Üreticiden alacağınız modeller hem çok kaliteli hem de en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Pırlanta kolyeleri satın almak istiyorsanız bize her konuda danışabilirsiniz.