Pırlanta Bileklikler

12 adet ürün listelenmektedir.
Görünen 12 üründen 1-12 arası

Pırlantanın karşı konulması imkânsız şıklığı bileğinizi süsleyerek, kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak. Her zaman bakışların odağında yer alan, ışıltısıyla büyüleyen pırlanta bileklik modellerimiz tektaszamani.com farkıyla beğeninize sunuluyor. Zarif tasarımıyla olduğu kadar kullandığımız pırlanta taşların kalitesiyle de dikkat çeken pırlanta bileklik modelleri gösterişi bir tarza dönüştüren kadınlara hitap ediyor.

Renkli tasarımlarıyla her yaştan kadının beğenisine hitap eden pırlanta bileklik modellerimiz arasında zümrüt şıklığıyla baş döndüren bir görselliğe sahip tasarımlardan suyolu pırlanta modellerine pek çok tasarım seçeneği bulunuyor. Pırlanta kolye, yüzük ve küpelerinizle kombin yapmanız durumunda girdiğiniz her ortamda hayranlık dolu bakışların odağında yer almanızı garanti eden pırlanta bileklik tasarımlarımızda en kaliteli taşları kullanıyoruz. Şık tasarımları birinci sınıf taşlarla buluşturmada uzun senelerin deneyimine sahip olan Tektaş Zamanı, pırlanta bileklik modelleriyle de baş döndüren bir şıklığa ve tarza sahip olmayı vaat ediyor.

Özel gün ve davetlerde kıyafetlerinizle yakaladığınız şıklığın taçlanmasını ve bir adım öteye taşınmasını sağlayarak, tarzınızın fark yaratmasını sağlayan pırlanta bileklik modelleri şimdi avantajlı fiyatlar ve esnek ödeme seçenekleriyle sizi bekliyor. Bileklerde sadece bir takı değil, zarif bir ışıltılı şıklığı taşımanızı sağlayan koleksiyonumuzdaki özel tasarım bileklikleri sadece bir tıkla sipariş edebilirsiniz. 

Öyle bir zariftir ki kadınların bilekleri, cazibelerine daha şık ve güzel bir görünüm katmak isterler. Verdiğiniz değerin en çarpıcı göstergesi olacaktır bileklerinde su yolu, fantezi veya renkli bir tektaszamani.com pırlantası. Tektaş Zamanı olarak biz, en son modaya uygun ya da geçmişin süzgecinden geçmiş zevklerden ilhamla tasarlanmış olan en iyi modelleri sizler için koleksiyona dönüştürdük.

Pırlanta Bilekliklerimiz, hakettiği değerini bilecek olan siz müşterilerimize, her bütçeye uygun alternatifler düşünerek hazırlanmıştır. Zarif ve şık tasarımlarıyla özel günlerinizde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz pırlanta bileklik için Tektaş Zamanı!