HRD Sertifikalı Tektaşlar

HRD Sertifikalı Tektaşlar

23 adet ürün listelenmektedir.
Görünen 23 üründen 1-23 arası

2008 yılından bu yana Türkiye’de açtığı ofisiyle ülkemizde de faaliyet gösteren HRD Uluslararası Pırlanta Sertifikalandırma Grubu, Belçika merkezli bir firma olarak pırlanta taşlar için uluslararası geçerliliğe sahip teknik özellik sertifikalı düzenler. Tektaszamani.com olarak sizlerin beğenisine sunduğumuz HRT sertifikalı pırlanta taşların teknik özellikleri ve değerinden emin olabilir, firmamızın bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da memnuniyetinizi ve güveninizi sağlamaktan asla vazgeçmeyecek şekilde faaliyetlerini sürdüreceğinden emin olabilirsiniz.

Satın alınacak pırlanta taşın değerinden emin olunmasını sağlayan, güvenilir ve kapsamlı laboratuvar incelemeleri yapan HRD bu sayede pırlantaların teknik özelliklerine dair tüm bilgilerin sertifika yardımıyla öğrenilmesini sağlar. Pırlanta taşın gerçek değerini belirlemede önemli olan çeşitli teknik özelliklerin belirtildiği HRD sertifikası ile sitemiz üzerinden satın alacağınız pırlanta taşların gerçek değerinden emin olabilirsiniz. Ekipleriyle mağazalara kadar gelerek, kapsamlı pırlanta taş analiz hizmetleri sunan HRD bu sayesinde kısa sürede sektörün güvenini kazanmıştır. Firmamızın satışa sunduğu HRD sertifikalı pırlantalar, dünyanın ilk ISO/IEC 17025 garantili sertifikasyon kuruluşu tarafından incelenmiş ve teknik özellikleri onaylanmış taşlardır.

Pırlanta zarafetine ve her döneme damga vuran şıklığına çok uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlayan tektaszamani.com güvenle satın alabileceğini HRD sertifikalı pırlanta taşlardan oluşan şık koleksiyonunu beğeninize sunuyor. Avrupa’nın bu saygıdeğer pırlanta organizasyonunun incelemelerinden geçen ve kalitesiyle ayrıcalıklı bir şıklık vaat eden HRD sertifikalı pırlanta taşlarımıza bir tıkla hemen sahip olabilirsiniz. 

HRD Antwerp Dünyanın ve Avrupanın en saygıdeğer pırlanta organizasyonlarından biridir. HRD ninde içinde bulunduğu Belçikanın Antwerp şehri, dünyadaki ham elmas ticaretinin %80 nine aracılık eder. 1976 yılında kurulan ve 1996 yılında Akredite olan HRD Dünyadaki ilk ISO/IEC 17025 garantili sertifikayı verebilen organizasyondur.