Pırlanta Yüzük

Pırlanta Yüzük; 

Yüzük, ne zaman alınmalı, ne zaman hangi yüzük takılır, yüzük özellikleri ve daha bir çok bilgiyi paylaşmakta olduğumuz Tektaş Zamanı kategorisidir. Yazılarımızı dikkatle okumalısınız!

İnternet Uzerinden Sertifikalı Taş Alımı

Daha Fazlası

Pırlantanın Kalitesinden Emin Olmak İçin Dikkat Edin

Daha Fazlası

Pırlantada Mükemmel İşçiliğin Önemi

Daha Fazlası

Pırlanta Yüzük Modelleri

Özel günlerde sevdiğiniz kişiyi hatırladığınızı belli etmek, bazen önemli bir teklif için hediyeler önemli tamamlayıcı görevi görürler. Duygusal ve görsel açıdan değerli bir hediye alan kişiyi kuşkusuz mutlu eder. 
Daha Fazlası

Tektaş Yüzük

Pırlanta ve diğer değerli taşların dizaynı zamanın ruhunu karşılayacak özelliklerde üretilmektedir. Modernliği ince çizgilerle birleştiren tektaş pırlanta satış sitesi görsel açıdan ve bütçe gibi diğer beklentiler bakımından istediklerinizi size...
Daha Fazlası

Evlilik Teklifi İçin Tektaşınızı Hazırlayın

Evlenme zamanının geldiğini düşünüyorsanız teklifte bulunmadan önce teklifi tamamlayacak olan pırlanta yüzük çeşitlerini incelemeniz önerilir.
Daha Fazlası

Bu Yüzükler Ne Zaman Takılır?

Bu Yüzükler Ne Zaman Takılır? Nişan yüzüğü, alyans, beştaş, tamtur gibi yüzükler evlilik hazırlığı içindeki çiftlerin kafalarını karıştıran konuların en başında gelir. Aslında çok basit bir ana fikri vardır.
Daha Fazlası

Evlilik Hazırlığında : Hangi Yüzük Ne Zaman Takılır?

Evlilik Hazırlığında : Hangi Yüzük Ne Zaman Takılır? Tektaş, tamtur, beştaş ve alyans... Evlilik öncesi alışverişe çıkanlar, yüzük karmaşasına TEKTAŞ ZAMANI'yla son verin!
Daha Fazlası

5 Taş Pırlanta Yüzük Ne Zaman Alınmalı?

5 Taş Pırlanta Yüzük Ne Zaman Alınmalı? Evlilik ve ilişkilerin her dönemi belli aralıklarla başka ifadelerle anılmaktadır. Örneğin evlilikte ilk aylar balayı, ilk beş yıl gümüş, sonraki beş yıl bronz diye adlandırılarak devam eder. Mücevherlerde de bunların bir temsilcisi vardır.
Daha Fazlası